Технічний імпорт

Для наших партнерів ми надаємо спеціальну послугу – технічного імпортера/експортера (ТІ / ТЕ).

Що означає технічний імпортер? У разі, якщо компанія не має бажання займатися зовнішньоекономічною діяльністю самостійно на території України, вона може замовити цю послугу з аутсорсингу у нас. Ми надаємо подібний сервіс для багатьох наших партнерів.

Як це працює? Ми укладаємо зовнішньоекономічний контракт з вашим постачальником, купуємо ваш товар, доставляємо його в Україну, отримуємо всі необхідні документи й виконуємо митну очистку товару на своє ім’я (з оплатою всіх митних платежів). Така схема дає змогу нашим клієнтам придбати їхній товар в Україні уже розмитненим по внутрішньому договору купівлі-продажу в національній валюті з ПДВ.

У чому перевага такого сервісу? Якщо ви вдастеся до послуг (ТІ / ТЕ), то перевагами  для вас будуть наступні можливості:

-          позбавлення від клопоту, пов’язаного з плануванням, організацією й виконанням усіх функцій компанії, що займається імпортною діяльністю, таких як: складання зовнішньоекономічних контрактів, відстеження своєчасних валютних оплат відповідно до умов договору, придбання валюти для оплати товару тощо;

-          зменшення витрат на утримання професійного менеджменту в штаті логістики, фінансового й юридичного відділів;

-          придбання бажаного товару вже в Україні на основі внутрішнього договору по фіксованій ціні в місцевій валюті.

 

 

 

© 2021 TENGROUP LLC. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.