Консультації з питань ЗЕД

Консультації з питань зовнішньоекономічної діяльності (ЗЕД)

Митний кодекс України та особливості вимог до зовнішньоекономічної діяльності в нашій країні передбачають своєчасне опрацювання багатьох питань. Лише так можливо ґрунтовно й якісно підготувати торгову операцію, продумати всі деталі, бути готовим до виконання вимог законодавства як нашої країни, так і країни Імпортера чи Експортера.

У сучасних умовах компанії, яка функціонує на міжнародних ринках, досить часто недостатньо лише замовити виконання доставки вантажу з однієї точки в іншу. Задля успішно виконання операції чи розробки ефективної схеми необхідно заздалегідь отримати в повному обсязі достовірну інформацію стосовно економічної ситуації на ринку послуг і товарів тієї чи іншої країни. Початківцям у сфері ЗЕД потрібна буде допомога в налагоджуванні зв’язків зі своїми іноземними партнерами, а також визначитися з оптимальною схемою організації поставок продукції.

Для тих, у кого немає досвіду проведення зовнішньоекономічної діяльності, скоріш за все доведеться зіштовхнутися з різними ситуаціями, досить часто до яких більшість буває не готова. Очевидно, митне оформлення, проблеми при підготовці документів дозвільного характеру чи навіть втрата товару під час вантажного перевезення – подібні проблеми можуть назавжди переконати початківців у сфері ЗЕД забути про бажання займатися імпортом чи експортом продукції. Неприємності можуть виникнути навіть через банальне, як здавалося б, незнання законів, культури чи етикету іншої країни. Чи варто ризикувати, якщо можна заручитися професійними знаннями та багатолітнім досвідом спеціалістів?

У нас є великий багаж знань у сфері міжнародних вантажоперевезень, ми чудово орієнтуємося в економічній ситуації на закордонних ринках, володіємо інформацією стосовно фінансового та правового супроводу контракту та угоди. Замовляючи послугу консультації з питань зовнішньоекономічної діяльності у нашій компанії, ви можете бути впевненим в тому, що будь-який договір у сфері зовнішньоекономічної діяльності буде успішним.

Спеціалісти нашої компанії нададуть консультацію з питань оподаткування та стосовно законів при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності, а служба логістики надасть повний сервіс щодо організації транспортного процесу. Консультація стосовно ЗЕД також передбачає послугу фінансової підтримки клієнта, а це означає, що ми готові виконати всі роботи стосовно фінансового врегулювання поставок вашого вантажу.

При проведенні консультації стосовно ЗЕД ми аналізуємо ефективність бізнес-процесу замовника з точки зору логістики та фінансів, у разі необхідності пропонуємо оптимальні рішення для їхнього коригування, що дасть змогу зменшити витрати й збільшити результативність вашої зовнішньоекономічної діяльності.

Якщо вам необхідна консультація у сфері ЗЕД стосовно порядку митного оформлення, розміру митних платежів, валютного контролю чи особливостей оподаткування зовнішньоекономічних операцій – звертайтеся до нас. Ви отримаєте вичерпну відповідь з посиланнями на нормативні акти, а в разі потреби – і добірку нормативних документів, що стосуються вашого питання. Нашим постійним клієнтам з великими обсягами ми надаємо безкоштовні консультації. Ми завжди ретельно вивчаємо ваші очікування і вихідні дані й пропонуємо вам оптимальні схеми експортно-імпортних операцій, допоможемо юридично правильно укласти зовнішньоторговельні контракти, вантажосупровідні документи, сформуємо список дозвільних документів і ліцензій, необхідних для конкретної зовнішньоекономічної операції чи схеми.

Консультація з питань зовнішньоекономічної діяльності, визначення митних кодів на товари відповідно до української класифікації товарів, роз’яснення згідно тарифного та нетарифного регулювання, оподаткування в Україні.

Зовнішньоекономічна діяльність – це досить широка сфера, інколи повністю охопити її з усіма деталями, нюансами й «підводними каменями» не настільки легко з першого разу. Ми чудово розуміємо, що неможливо охопити щось безмежне, і тому в цій частині бізнесу пропонуємо свою кваліфіковану  допомогу. Ми розуміємо, що для людей, які не зіштовхуються щодня з логістикою, досить важко не загубитися в законах та постановах, які щоденно змінюються і коригуються, і тому з радістю дамо відповіді на всі ваші питання стосовно будь-якого напряму діяльності, пов’язаного із зовнішньоекономічною діяльністю й ланцюгом постачання. Чим ми вигідно відрізняємося від наших конкурентів, так це тим, що ми не виставляємо рахунки на оплату за консультацію для наших клієнтів. Принципово ми орієнтуємося на кінцевий результат – надання послуг по митному оформленню й супровідних сервісах, і тому ми намагаємося робити все можливе для того, щоб  виправдати довіру клієнта, який обрав нашу компанію в партнери.

Ми чудово розуміємо, що в логістиці саме ті види сервісу, які належать до додаткових послуг, можуть виявитися найбільш важливими для замовника, а необдумане чи недбале ставлення до одного з таких, начебто другорядних, питань може звести нанівець увесь хороший результат основних видів сервісу; ми намагаємося максимально допомогти й виконати свою роботу якісно і з користю для всіх.

У процесі роботи з різними вантажами у нас інколи виникали такі запити, які важко передбачити, наприклад: працюючи над проектом Pampers House, на прохання замовника ми виконували хімчистку товару перед його поверненням назад. А для водіїв Nokia Road Show бронювали готель й оплачували їхній мобільний зв’язок. Для траків з вантажем George Michel ми організовували доставку та заправку паливом на Центральному стадіоні, а траки з обладнанням для автоперегонів Формули-1 мили на Хрещатику вручну.

Головне те, що ми вирішимо будь-яку вашу проблему чи потребу. Довіртесь нам!

Підготовка, складання і підписання договорів постачання й погодження на послуги

Починаючи співпрацю з клієнтом, окрім наданого нами нашого стандартного договору про послуги (складається залежно від того, які послуги обере клієнт), ми надаємо допомогу при складанні різних зовнішньоекономічних контрактів й договорів постачання, згідно яких клієнт в майбутньому отримуватиме/відправлятиме продукцію. Як компанія з досвідом роботи з митними органами й банківськими валютними операціями  зовнішньоекономічних контрактів у щоденному режимі, ми знаємо, на які моменти варто особливо звернути увагу, які пункти варто врахувати заздалегідь, як правильно викласти ті чи інші аспекти. Така допомога клієнту з нашої сторони надасть змогу вже в процесі його зовнішньоекономічної діяльності уникнути будь-яких неприємних непорозумінь чи ситуацій, що можуть виникнути як при переміщенні товару чи в процесі митного оформлення вантажу, так і при здійсненні банківських оплат у валюті за доставлену/відправлену продукцію.

Представлення інтересів клієнта в митних органах й інших державних службах, супровід при вирішенні проблем, які виникають під час процесів зовнішньоекономічної діяльності та/чи при митному оформленні.

Досить часто відбувається так, що під час перевезення вантажу в момент перетину ним кордону на прикордонних пунктах чи вже в процесі безпосередньо митного оформлення у представників процесу можуть виникати питання чи сумніви стосовно вантажу. Це можуть бути абсолютно різні питання й їхня гама дуже розмита, починаючи з пунктів контракту чи наповнення рядків інвойсу в необхідних послідовності й формату, завершуючи митною вартістю вантажу чи його визначенням згідно номенклатурного коду відповідно УТКЗЕД. У таких випадках ми завжди інформуємо нашого клієнта про ситуацію, що склалася, але, при цьому узгодивши всі дії, намагаємося вирішити усе своїми силами без залучення представника зі сторони клієнта. Ми відстоюємо інтереси нашого клієнта й максимально намагаємося відсторонити його від втручань в подібних ситуаціях.

© 2022 TENGROUP LLC. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.