Наша компанія ТЕНГРУП – це незалежне київське підприємство, що спеціалізується на послугах у сфері логістики й зовнішньоекономічної діяльності. Ми успішно працюємо в м. Київ, де знаходиться офіс компанії, в зоні дії всіх митних постів.

Роки досвіду й високий рівень обслуговування наших клієнтів дає змогу залишатися конкурентоспроможними й затребуваними на українському ринку логістичних послуг. Усі працівники компанії добре ознайомлені з логістикою та зовнішньоекономічною діяльністю й володіють високим рівнем знань англійської мови, що значно полегшує спілкування з клієнтами з іноземних компаній.

Розширюючи можливості сервісу для наших клієнтів, з 2017 року ми приєдналися до світових мереж X2 та G7 і є їх агентом в Україні.

G7 network

X2 network


Основною політикою компанії є мінімізація часових та матеріальних ресурсів партнера у сфері логістики, що досягається завдяки досвіду й професіоналізму нашого персоналу.

Нашою відмінною особливістю є те, що ми прагнемо знайти ефективні індивідуальні рішення для партнерів й забезпечувати їм можливість сконцентруватися на інших більш важливих цілях й просуванні свого товару на ринку.

Наші послуги:

Митне оформлення

Технічний імпорт / експорт

Шоу та івент логістика

Отримання документів  дозвільного характеру

Консультації щодо ЗЕД

Акредитація /Переакредитація

Вантажні перевезення

Страхування вантажу

Складські послуги

Дистрибуція по Україні

 

З повагою, Команда ТЕНГРУП

© 2022 TENGROUP LLC. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.